• POMOC DLA KAROLKA

• Karolek uczęszcza do naszej placówki, jest bardzo radosnym chłopcem, który pomimo swoich barier dzielnie podejmuje wszystkie działania. Aby zapewnić Karolkowi lepszy start na przyszłość niezbędne jest wykonanie badań genetycznych WES, które niestety wiążą się z dużymi kosztami.

Nasze Przedszkole wspólnie z rodzicami przyczyniło się do zbiórki dla Karolka przynosząc różnorodne zabawki, gadżety, artykuły szkolne, książki itp., które pojawiły się na naszej loterii fantowej zorganizowanej w przedszkolu. Loteria rozpoczęła się we wtorek 8.03.2022 roku. Po zakończonej loterii komisja policzyła zebrane pieniążki i oficjalnie przekazała informację o tym, że udało nam się zebrać 701,50 zł.

Ale to nie wszystko.. Postanowiliśmy zorganizować nagrodę specjalną. Do udziału w losowaniu o nagrodę specjalną wzięły numerki od 1 do 125. Karolek osobiście wylosował szczęśliwy los. Główną nagrodą jest voucher w sali zabaw ,,Kulka'' w Dzierżoniowie. Pomaganie jest fajne!

• 21 marzec - Pierwszy dzień wiosny

• 21 marca to pierwszy dzień astronomicznej wiosny.

Dzisiaj w naszym przedszkolu przywitaliśmy wiosnę bardzo głośno i kolorowo! Zaczęliśmy od pokazu mody wiosennej, śpiewu i zabaw. Po krótkim odpoczynku ruszyliśmy na wiosenny przemarsz ulicami miasta.

Bardzo dziękujemy Rodzicom za przygotowanie dzieci. Stroje są przepiękne! Mamy nadzieję, że wiosna została przywołana!

• REKRUTACJA

• Dyrektor Przedszkola Publicznego "Zaczarowany Gród" ogłasza nabór kandydatów (dzieci urodzonych w latach 2016- 2019) zamieszkujących na terenie Gminy Niemcza do przedszkolnych oddziałów ogólnodostępnych.

• SOLIDARNI Z UKRAINĄ

• Drodzy Rodzice!

W związku z rosyjską agresją na Ukrainę, w sobotę 26.02 odbyło się spotkanie organizacyjne Wojewody Dolnośląskiego, przedstawicielami Urzędu Miasta i Gminy Niemczy oraz placówkami i instytucjami Gminy Niemcza.

Nasze Przedszkole bierze udział w akcji zbiórki na rzecz uchodźców z Ukrainy. Zachęcamy do przynoszenia rzeczy niezbędnych tj: środki higieny osobistej, chusteczki, pampersy, żywność długoterminowa, leki dla dorosłych, leki dla dzieci itp., w naszym holu będzie przygotowane specjalne miejsce na zbiórkę darów.