• PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

• 21 marca świętujemy nadejście wiosny! Podczas krótkiego przedstawienia, muzyce i śpiewach pożegnaliśmy zimę i przywitaliśmy upragnioną wiosnę. Przedszkolaki radośnie maszerowały w wiosennym korowodzie z wiankami i wiosennymi ozdobami oraz z instrumentami, na czele którego widniała Marzanna.

Dziękujemy za upominki - słodkości dla dzieci oraz bratki, które już niedługo będą ozdabiały nasz ogród przedszkolny. Dziękujemy Rodzicom za wspaniałe przygotowanie dzieci!

• ,,GDY WIOSNĘ CZUJEMY - W KRÓLESTWIE DZIECI CHĘTNIE KODUJEMY"

• 16 marca 2023 troje dzieci z grupy ,,Motylki" wzięło udział w Międzyprzedszkolnej Zabawie Integracyjnej pod hasłem "Gdy wiosnę czujemy - w Królestwie Dzieci chętnie kodujemy", zorganizowanej przez Przedszkole Publiczne "Tęczowa Kraina" w Piławie Górnej. Nasze przedszkolaki wykazały się bardzo dobrymi umiejętnościami matematycznymi, znajomością zasad kodowania oraz umiejętnościami współpracy w zespole, dzięki czemu doskonale poradziły sobie z poszczególnymi zadaniami. Wspólne zabawy sprawiły dzieciom wiele radości, wzbogaciły ich doświadczenia poznawcze i społeczne. Nasze Motylki wróciły do przedszkola bardzo zadowolone i spełnione!

• ZAJĘCIA W NIEMCZAŃSKIM OŚRODKU KULTURY

• Dzisiejsze zajęcia spędziliśmy w Niemczański Ośrodek Kultury, gdzie Pan Dyrektor opowiedział nam trochę ciekawostek o scenie, sprzęcie, widowni i galerii znajdującej się na balkonie NOK-u oraz o historii witrażu. Razem spędziliśmy suuuper poranek we współpracy z Ośrodkiem Kultury.

Jednak największą frajdę dzieciom sprawiło śpiewanie do mikrofonów przy reflektorach świateł i chłopcom próba gry na perkusji!