• Dostępność

• Przedszkole Publiczne "Zaczarowany Gród", ul. Chrobrego 21 Niemcza zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.
            Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony internetowej https://przedszkoleniemcza.edupage.org/

Ułatwienia na stronie:
            Strona internetowa Przedszkola Publicznego "Zaczarowany Gród" w Niemczy posiada następujące ułatwienia dla osób z niepełnosprawnościami:
            Podwyższony kontrast.
            Możliwość powiększenia wielkości liter na stronie.
            Mapa strony.

Deklarację sporządzono dnia 03-03-2021r.

Data sporządzenia Deklaracji i metoda oceny dostępności cyfrowej

Oświadczenie sporządzono dnia: 2021-03-03. Deklarację sporządzono na podstawie samooceny przeprowadzonej przez podmiot publiczny, oraz skorzystano z dostępnego narzędzia do oceny strony: Test – European Internet Inclusion Initiative (http://checkers.eiii.eu/), z którego wynika, że strona internetowa https://przedszkoleniemcza.edupage.org/ spełnia wymagania w 94.81 %.

Skróty klawiaturowe

TAB – przejście do kolejnego elementu
            SHIHT + TAB – przejście do poprzedniego element

Aplikacje mobilne

Strona posiada wersje mobilną

Dostępność architektoniczna

1.   Przedszkole nie zapewnia w budynku wolnych od barier poziomych i pionowych przestrzeni komunikacyjnych.

2.   Przedszkole nie zastosowało w budynku rozwiązań architektonicznych, środków technicznych i nie posiada zainstalowanych urządzeń,

które umożliwiają dostęp do wszystkich pomieszczeń, z wyłączeniem pomieszczeń technicznych.

3.   Przedszkole nie zapewnia w budynku informacji na temat rozkładu pomieszczeń, co najmniej w sposób wizualny i dotykowy lub głosowy.

4.   Przedszkole dopuszcza wstęp do budynku osobie korzystającej z psa asystującego.

5.   Przedszkole nie zapewnia osobom ze szczególnymi potrzebami możliwość ewakuacji lub uratowania w inny sposób.

6.   Przedszkole nie zapewnia możliwości skorzystania z tłumacza języka migowego na miejscu lub online.