• BEZPIECZNE WAKACJE

• Wakacje to czas, w którym w większym stopniu niż zwykle, narażeni jesteśmy na różnego rodzaju zagrożenia. O tym jak należy bezpiecznie spędzić wakacje nasze przedszkolaki dowiedziały się od niemczańskich policjantów na dzisiejszej pogadance. Dziękujemy za spotkanie!

• POŻEGNANIE STARSZAKÓW

• Czas leci nieubłaganie i te dzieci, które jeszcze niedawno przekraczały po raz pierwszy progi przedszkola, dziś pożegnały się, aby rozpocząć kolejny etap w życiu - edukacje szkolną. Ten wyjątkowy dzień z pewnością zapamiętamy wszyscy. Uroczystość rozpoczęła się od podniosłego poloneza. Dzieci wspaniale zaprezentowały program artystyczny przygotowany wcześniej przez wychowawczynie. Pożegnania są trudne, ale zawierają ważną przygodę, którą jest dorastanie dzieci. Powodzenia w szkole kochane starszaki!

Serdecznie dziękujemy za piękne słowa, które dziś przekazała nam Pani Agnieszka Lasko w Waszym imieniu oraz za kosz pełen słodkości. Jest nam niezmiernie miło, że doceniacie pracę całego personelu.

• ,,JAK NIE CZYTAM, JAK CZYTAM"

• W ramach akcji ,,Jak nie czytam, jak czytam" zostało zorganizowane spotkanie w towarzystwie Pana Burmistrza Jarosława Węgłowskiego, Pani Dyrektor Biblioteki Miejskiej i Gminnej w Niemczy Danuty Wakulik oraz Pani Ewy Olszewskiej. Celem akcji jest promowanie czytania dla przyjemności, bez przymusu, w miłej atmosferze. Nasze przedszkolaki wzięły udział w QUIZIE, który wymagał posiadania znajomości treści bajek, tych znanych i mniej znanych. Dzieci poradziły sobie wspaniale! Pan Burmistrz przeczytał dzieciom swoją ulubioną wierszowaną bajkę autorstwa Aleksandra Fredro pt. ,,Paweł i Gaweł".

• PIKNIK RODZINNY

• 2 czerwca 2023 roku w piątkowe popołudnie odbył się Piknik Rodzinny. W organizację imprezy plenerowej zaangażowana była cała społeczność przedszkolna. Przedszkolaki miały okazję wykazać się zdolnościami chereograficznymi i wokalnymi. Na takich imprezach spotykamy się przede wszystkim, aby wzmacniać więzi rodzinne poprzez wspólne, rodzinne spędzanie czasu wolnego. Piknik Rodzinny pokazuje dzieciom jak ważna jest rodzina i jaką posiada moc. Po zakończeniu części oficjalnej na dzieci czekały liczne niespodzianki: wata cukrowa, gofry, dmuchaniec z kulkami, malowanie twarzy, zaplatanie warkoczyków, puszczanie baniek, kiełbaska, a na deserek.. kawałek ciasta.