• REKRUTACJA

• Przedszkole Publiczne "Zaczarowany Gród" w Niemczy ogłasza nabór do placówki dla dzieci: trzyletnich, czteroletnich, pięcioletnich oraz sześcioletnich na rok szkolny 2023/ 2024.

Rekrutacja:

- rozpocznyna się 1 marca 2023 r.

- kończy się 5 kwietnia 2023 r.

Dokumenty do pobrania pod linkiem poniżej lub w kancelarii przedszkola.

• SKŁADANIE DEKLARACJI O KONTYNUOWANIU WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

• Uwaga!

Rodzice, których dzieci już uczęszczają do przedszkola i chcą, aby dziecko kontynuowało naukę od września 2023 roku, zobowiązani są do wypełnienia i złożenia dokumentu- DEKLARACJA O KONTYNUOWANIU WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO- załącznik nr 3.

Gotowy druk można odebrać w placówce od poniedziałku i składać go do u wychowawców grup.

Czas na złożenie:

Od 27.02.2023 r. do 10.03.2023 r.

• WIZYTA BIBLIOTEKARKI

• Dzisiaj w przedszkolu odwiedziła nas Pani Danusia z Biblioteki w Niemczy. Celem spotkania było rozbudzenie zainteresowań książkami.

Wszyscy w skupieniu słuchali bajek czytanych przez Panią Danusie. Dzieci z wielkim zaangażowaniem odpowiadały na zadawane pytania. Pani Danusia przygotowała dla dzieci książeczki, które będziemy mogli poczytać w naszych salach.

Dzieci podziękowały bibliotekarce za ciekawe zajęcia. Do zobaczenia w bibliotece!

• Z WIZYTĄ W KINIE..

• 01.02.2023 roku dzieci miały okazję pojechać do kina w Strzelinie na teatrzyk pt. ,,Czerwony Kapturek". Wycieczka w kinie dostarczyła dzieciom nowych doświadczeń. Aktorzy, piękne stroje, oprawa muzyczna i sceneria zabrały nas w niesamowitą podróż, którą mogliśmy przeżywać razem z główną bohaterką - Zosią. Dzieci śmiały się z psot i pomysłów bohaterów, zwłaszcza Wilka, który wcale nie był taki straszny. Wspólny wyjazd pozwolił nam na integracje i wzmacnianie więzi koleżeńskich w społeczności przedszkolnej.