• DZIEŃ PIZZY

• Pizza to potrawa, którą uwielbiają niemal wszyscy. Doczekała się nawet swojego święta, jakim jest Międzynarodowy Dzień Pizzy przypadający 9. lutego. Taką okazję warto odpowiednio uczcić. Dzieci z niemczańskiego przedszkola wzięły udział w obchodach święta, przygotowując pyszną domową pizzę w ramach zajęć dydaktyczno – wychowawczych.  Przedszkolaki poznały historię powstania pizzy oraz kraj, z którego pochodzi. Uczestniczyły w zabawach w języku polskim i angielskim. Następnie wykonały czapki kucharskie wg własnego pomysłu. Po tym wszystkim nadszedł czas na zajęcia praktyczne. Dzieci samodzielnie zagniotły ciasto, uformowały z niego różne kształty oraz pokroiły i dobrały dodatki na swoją pizzę.

Dzień pizzy zakończył się degustacją własnych wypieków. Było pysznie!

• PRZERWA WAKACYJNA 2022

• Drodzy Rodzice,

Zbliża się czas, w którym większość z Państwa planuje sobie urlopy w swoich zakładach pracy, w związku z tym pragniemy poinformować, że przerwa wakacyjna w naszym przedszkolu będzie trwała od 1.07. do 31.07.2022.

W tym czasie przedszkole będzie zamknięte.

Pozdrawiamy!