• Czyściochowe Przedszkole

• "Czyściochowe Przedszkole"

• Czyściochowe Przedszkole to program edukacyjny dla przedszkoli w całej Polsce,
          organizowany przez firmę Rossmann w ramach programu Rossnę! Junior.

Wizja i cel programu

Higiena osobista to jeden z istotniejszych elementów codziennego życia, który wpływa nie tylko na wygląd, ale również na zdrowie. Dobrych nawyków, także higienicznych, uczymy się już od najmłodszych lat. To, co wtedy przyswoimy, procentuje w dorosłym życiu.

Czas intensywnej nauki w wieku przedszkolnym warto wykorzystać także na kształtowanie dobrych nawyków higienicznych. Program Czyściochowe Przedszkole ma na celu pomagać nauczycielom w edukacji i motywowaniu przedszkolaków do codziennego dbania o higienę.

Czyściochowe Przedszkole oferuje:
          • gotowe scenariusze zajęć przygotowane zgodnie z podstawą programową,
          • zabawy i eksperymenty dla najmłodszych,
          • pomoce angażujące rodziców,
          • atrakcyjny pakiet startowy z planszami edukacyjnymi, dzienniczkami i naklejkami dla dzieci.