• DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

• Dnia 27.09.2022 roku w naszym przedszkolu mieliśmy bardzo ważne święto, a mianowicie - Dzień Przedszkolaka. To jedno z najważniejszych świąt w naszym kalendarzu przedszkolnym, ponieważ to właśnie tego dnia dzieci, które rozpoczynają przygodę z przedszkolem będą pasowane na przedszkolaka. Każda grupa ubrana w kolory: Pszczółki - żółty, Biedronki - czerwony, Sówki - niebieski, Żabki - zielony oraz Motylki - czarny zaprezentowała swoją piosenkę. Po zakończonych występach nadszedł czas na ,,ceremonię" pasowania. Pani Dyrektor - Anna Fuszara przez dotknięcie ramienia dziecka ołówkiem i wypowiedzenia słów: ,,Pasuję Cię na przedszkolaka" pasowała nowoprzyjęte dzieci. Po ceremoni dzieci zostały nagrodzone słodkim upominkiem oraz książeczką Kici Koci.

Przedszkolaki! Życzymy Wam dużo radości i szczęścia nie tylko w dniu dzisiejszym, ale przez cały czas, kiedy będziecie przedszkolakami, bo jest to najbardziej beztroski, radosny i okres w życiu każdego człowieka.

• XXVI DNI NIEMCZY

• Dzieci z grupy ,,Motylki" miały okazję zaprezentować swoje talenty artystyczne na XXVI Dniach Niemczy. Motylki zatańczyły tańce ludowe tj: Grosiek, Poleczka i Trojak. Śpiewały piosenkę ,,Orzeł Biały" Natalii Sikory oraz pięknie recytowały wierszyk ,,O czym szumi stary dąb" Czesława Janczarskiego. Przygotowania do występu dzieci zawdzięczamy Pani Beacie Machowskiej oraz Pani Halinie Hohol. Dziękujemy za udział w występie dzieci.

• ul. Bolesława Chrobrego 21
          58-230 Niemcza